Forgot your password?
Error : Oops! If you are seeing this, your browser is not loading the page correctly. Please try pressing Control-F5 to force reload the page. If this doesn't work, you may need to update your browser :
Download Firefox | Download Chrome | Download IE
Sign in to add a comment.
jdfrd, 62
cute lady
You're still beautiful😘
Profile Deleted
Jestes bardzo piekna :) your language is way too hard!
Beautiful you are looking young
Chelito, 26
Jesteś i będziesz najlepszą inspiracją w mojej rzeczywistości Ale chociaż nie będę mógł oczarować twej duszy To mogłem zasiać w twoim sercu jedno ziarenko To ziarenko to szczerość Dziękuję za szczerość, chociaż boli Dziękuję za niezłamane twojego słowa Słowa życia Dziękuję za każdy pocałunek od ciebie Nawet bez świadomości co czułaś Dziękuję za każde „kocham cię” To samo, które teraz gubi się w twoim umyśle Dziękuję za to, że dałaś mi ten obszar poczucia twej bliskości dziękuję za to, że nie płakałaś nie dlatego, że jesteś zimna tylko dlatego, że masz odwagę dziękuję za danie mi twojego czasu który dla mnie był wiecznością dziękuję za wszystko i za nic zarazem Jestes i będziesz najlepszym cudem Który był w moim zyciu Nie mówie o czasi Mowię o tym, co przy tobie przeżyłem Nie wyrzucam ci tego, ze nie wiesz czy mnie kochasz Nie obwiniam cie za niekochanie mnie Tak jak za kochałem ciebie Bo największym szczęściem na tym świecie Jest to, abyś ty była szczęśliwa Marząc o innym świecie ‘Bo w końcu zrozumiałem że życie za wszystko zło, daje też coś dobrego bo w końcu zrozumiałem, że lepiej jest pozwolić ci odejść bo wtedy ty czujesz się szczęśliwa Jeśli na koniec tego dnia. Chciałem ci pokazać Ze kochanie przeżywa się w każdym momencie Ze kochanie to nie jest świadomość tego, kiedy ci okazują czułość Bo kochanie rodzi się w twoich oczach I tworzy w twoich ustach Zagnieżdża się w sercu i kwitnie w duszy Dzisiaj na zakończenie i początek nowego życia drukuję najlepsze zdanie z mojej duszy „Bądź szczęśliwa, póki czujesz, że twoje serce żyje ale pamiętaj, ze przenigdy nie znajdziesz drugiej takiej osoby która by cię bardziej kochała niż ja”
Chelito, 26
О Лисида! Уж долгих десять лет Живу я, солнцем глаз твоих пронзенный, С тех пор, как в них увидел отраженный И красотой удвоенный рассвет. Остылой крови ток огнём согрет — Он десять лет горит, тобой зажженный… И десять лет для мысли ослепленной Другого солнца в этом мире нет. Однажды осенила благодатью Меня навеки красота твоя И вечной на душу легла печатью. В ней тайн бессмертья причастился я: Она не сдастся времени проклятью, Над ней не властна бренность бытия. Франсиско де Кеведо
Very Beautiful !!
John44444, 64
Wonderfulsmile Irena
Profile Deleted
Nice picture
LG1951, 68
Pretty
Looks like fun ....
Profile Deleted
Looking super good 😍
You are currently logged in from 35.175.191.168 View account activity.